مرکز آموزش و کاشت ناخن در تهران

کاشت ناخن

اسامی انواع کاشت ناخن

اسامی انواع کاشت ناخن

معرفی اسامی انواع کاشت ناخن ( آموزش اصطلاحات کاشت ناخن)

انواع کاشت ناخن و اسم های دیگر:
🌺🌺🌺

کاشت اکرلیک=پودر و قلم

اکریلیک از ترکیب پودر پلیمر و مایع مونومر به دست می‌آید و بافت آن پس از خشک شدن بسیار شبیه به ناخن طبیعی است. با ترکیب این دو ماده، پلیمری با دوام بالا تولید می‌شود. ناخن‌های اکریلیکی، که به آن‌ها ناخن مصنوعی نیز گفته می‌شود، بیش از ۵۰ سال در دنیا سابقه دارند و از این مواد استفاده میکنند.
🌺🌺🌺

کاشت دوال=پودر و قالب

یکی از مزایای کاشت ناخن مصنوعی، سرعت بالای انجام آن است که باعث صرفه‌جویی در زمان می‌شود. به همین دلیل، بسیاری از ناخن‌کاران حرفه‌ای در روزهای پرکاری، به این روش توجه می‌کنند.

🌺🌺🌺

کاشت میکس=پودر+ژل

کاشت ناخن میکس، به کاشت ناخن با استفاده از پودر اشاره دارد و تفاوت آن با کاشت ناخن معمولی در برابر براق و شفاف بودن آن است. پس از انجام کاشت، با استفاده از تاپ شاین ژلیش، ناخن کاشته شده را پوشش می‌دهید. همچنین زیبایی کاشت ناخن میکس می‌تواند بدون لاک نیز به دست آید.
🌺🌺🌺

کاشت موقت یا نمازی=تیپ گذاری

کاشت ناخن موقت همان کاشت ناخن با تیپ است که ماندگاری آن حدود یک هفته الی 10 روز است . ریموو کردن کاشت موقت به راحتی و بدون هیچ گونه آسیبی از ناخن جدا میشود. در کاشت ناخن موقت، تنها مراحل چسباندن تیپ را انجام می شود. و مواد گذاری انجام نمی شود. سپس طراحی ناخن مورد نظر روی تیپ انجام می شود. بعضی مواقع تیپ های آماده با طرح های مختلف وجود دارند.
🌺🌺🌺

کاشت دپیپنگ =بدون لیکویید با مواد قدیمی

دیپینگ یک روش کاشت ناخن است که در آن از ماده مایع لیکوئید استفاده نمی‌شود و کاشت صرفا با استفاده از پرایمر و پودر انجام می‌شود. در این روش، ابتدا تیپ ناخن بر روی ناخن قرار داده می‌شود و پس از سوهان کشی روی ناخن، پرایمر بر روی آن قرار داده می‌شود. سپس ناخن به صورت عمودی در پودر کاشت فرو می‌رود و کاشت انجام می‌شود.
🌺🌺🌺

کاشت سیلک (سیلکم)=استفاده از یک ورقه خاص بجای تیپ

کاشت ناخن سیلک به روش فایبر گلاس . کاشت سیلک، شامل یک شبکه بسیار نازک از مواد است که با استفاده از برش قطعات فایبرگلاس یا سیلک بر روی بستر ناخن قرار می‌گیرد. سپس این لایه‌ها با استفاده از رزین یا چسب بر روی صفحه ناخن قرار می‌گیرند. بدلیل نازک بودن این لایه، ناخن به شدت شبیه به ناخن طبیعی خواهد بود.

🌺🌺🌺

کاشت ناخن مرمریت = استفاده از مرمریت زیر کاشت پودر

نوع دیگری از کاشت ناخن ماربل، کاشت مرمر است که در آن تمام سطح ناخن با ترکیب دو یا چند رنگ لاک یا لاک ژل پوشیده می‌شود و با استفاده از قلمو، الگویی به دلخواه یا کل سطح ناخن را کشیده و نقش مرمری ایجاد می‌کند.
🌺🌺🌺

کاشت فیبر گیاهی =استفاده از فیبر بجای تیپ و مواد منحصر به این نوع کاشت

مواد کاشت ناخن فیبر مانند مواد ژله ای بوده اما دارای فرمولاسیونی متفاوت از مواد کاشت ژله ای ناخن هست. به دلیل این که از رشته های گیاهی با استفاده از چسب مخصوص و مواد کاشت ناخن روی ناخن فرم گرفته و به سادگی می توانید مدل ناخن بادامی، تیز، کوتاه، متوسط دخترانه یا زنانه به آن بدهید.
🌺🌺🌺

لمینت ناخن = ژلیش (لاک ژله ای یا ژل پولیش ) کردن کاشت ژل

کاور کردن ناخن طبیعی یا لمینت کردن، یک روش برای زیبا کردن ناخن‌ها و پیشگیری از آسیب‌دیدگی آن‌ ها است. همچنین، این روش به شما کمک می‌کند تا ناخن‌های طبیعی خود را بلند و زیبا نگه دارید. خطر شکستن ناخن‌ها را هم به شدت کاهش می‌دهد و به عنوان جایگزین مناسبی برای کاشت ناخن محسوب می‌شود. مواد استفاده شده برای کاور ناخن، بر روی صفحه ناخن طبیعی عمل می‌کند و از شکستن آن‌ها جلوگیری می‌کند.
✨✨✨✨✨✨

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *