مرکز آموزش و کاشت ناخن در تهران

کاشت ناخن

علت های هوا گرفتن کاشت ناخن را بدانید

آموزش کاشت ناخن

علت های هوا گرفتن کاشت ناخن را بدانید و بدون مشکل برای مشتری تان کاشت ناخن انجام دهید. مشکلی که بیشتر ناخن کاران بعد از آموزش کاشت ناخن با آن مواجه اند.

یکی از علت های هوا گرفتن کاشت ناخن زیرسازی کاشت میباشد.

💓 زیرسازی کاشت مناسب نباشد قبل از کاشت باید مانیکور خشک را انجام داد و سطح ناخن را خش انداخت برخی از صدف ها چرب میباشند و با سوهان کشیدن و زدن الکل همچنان چربی دارند که این چربی ناخن باعث افتادن کاشت میشود برای همین قبل از چسباندن تیپ سطح ناخن را با پد اغشته به استون تمیز میکنیم سپس مراحل بعدی راانجام ميدهيم.

هوا گرفتن و زیر سازی کاشت ناخن

سوهان کشی صحیح کاشت ناخن

 

دقت نکردن به تیپ کاشت ناخن از علت ها هوا گرفتن کاشت ناخن است.

💓 تیپ کاشت را حتما در درست بچسبانید بین تیپ و ناخن نباید حباب وجود داشته باشد تیپ را کامل بچسبانید و محکم نگه دارید تا کاملا فیکس شود.

علل هوا گرفتن کاشت به زمان پرایمر زدن ارتباط دارد

💓 درخیسی پرایمر مواد گزاری کنید پرایمر را که زدید بلافاصله مواد گزاری کنید اگر خشک شود احتمال هوا دار شدن مواد زیاد میشود  ترجیحا از پرایمر اسیدی استفاده کنید.

دورگیری اشتباه کاشت ناخن از علل هوا گرفتن کاشت است.

💓 دورگیری مواد کاشت باید کاملا درست باشد اگر مواد به کوتیکول چسبیده باشد بعد از٢۴ ساعت که ناخن رشد طبیعی خودرا آغاز میکند مواد بلند میشود مواد باید یک میل با کوتیکول فاصله داشته باشد درانتها کار هم با سوهان برقی یا دستی دورگیری کامل را انجام  دهید

برای آموزش تخصصی و حرفه ای کاشت ناخن در تهران  تماس بگیرید

یک دیدگاه درباره علت های هوا گرفتن کاشت ناخن را بدانید

  1. بهار گفت:

    بسیار عالی و کامل بود مرسی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *